Mustang 1967

Chrysler, Ford, Chevrolet, Cadillac, Buick, Dodge, Lincoln, Plymouth and others...

Mustang 1967

Postod Eleanor » Sub Dec 06, 2014 1:29 am

Ovako... Oduvek sam se lozio na muscle cars, pre svega Mustang. Za mene Mustang iz 1967 je najlepsi auto svih vremena, jos ako uzmemo u obzir i Eleanor svaka rec bi bila suvisna. Planiram da jednog dana posedujem jedan. Postoje razni nacini kako nabaviti ovakav auto, ali mene privalaci onaj najtezi a to je sastavljanje kompletnog automobila bukvalno iz delova do najsitnijeg srafa, znaci kupiti kompletan auto u delovima od neke firme u Americi ( za pocetak bi vrv to bila samo limarijia, fiberglass vrv), dopremiti i sastaviti u Srbiji. Da je neki drugi auto u pitanju ovakva ludost mi nikada ne bi pala na pamet, medjutim imajuci u obzir to da su ovi automobili najjednostavniji ikada proizvedeni u SADu pritom da su za njih i najjeftiniji delovi, deluje kao ostvariv poduhvat. Vremena, strasti i strpljenja ima na pretek, pare ce se naci, ostaje jos samo zapoceti sve to. Dosta svog slobodnog vremena provodim po americkim forumima, listajuci kataloge sa delovima i gledajuci klipove restauracije, medjutim sve vreme mi se vrti po glavi jedno pitanje... Da li je takav poduhvat zakonski ostvariv? Da li je moguce registrovati i voziti takav auto, buduci da bi se taj auto rucno sastavljao a delovi bi bili kupljeni i dopremljeni iz Amerike u Srbiju (naravno legalno)?
Korisnikov avatar
Eleanor

Pridružio se: Čet Nov 06, 2014 7:59 pm
Oldtajmer: Mustang 1967

Povratak na Americka autoindustrija