[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4539: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4541: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4542: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4543: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
Oldtajmeri | Forum • Pogledaj temu - ko ima mahindru jeep koji motor da ubacim savet

ko ima mahindru jeep koji motor da ubacim savet

ko ima mahindru jeep koji motor da ubacim savet

Postod 0641693240 » Pet Jun 04, 2010 9:38 pm

Slika
Poslednji put menjao 0641693240 dana Uto Dec 07, 2010 8:00 pm, izmenjena 2 puta
Korisnikov avatar
0641693240

Pridružio se: Uto Jun 01, 2010 6:15 pm
Oldtajmer:

Re: ko ima mahindru jeep savet koji motor da ubacim

Postod presvjetli » Pet Jun 04, 2010 9:41 pm

Najbolje je naci original F134 Hurricane i to ne indijski nego americki. Indijski su katastrofa.
ako neces kao saraf-ices kao ekser!
Korisnikov avatar
presvjetli

Pridružio se: Ned Okt 11, 2009 11:42 pm
Oldtajmer:

Re: ko ima mahindru jeep koji motor da ubacim savet

Postod Zlatko Vujotic » Pet Jan 28, 2011 8:16 pm

Jesi li ubacio taj motor.
Korisnikov avatar
Zlatko Vujotic

Pridružio se: Sub Jan 22, 2011 7:15 pm
Oldtajmer:

Postod presvjetli » Pet Jan 28, 2011 8:32 pm

Nema ga...to mu je bio prvi i poslednji post.
Dosta ljudi se pojavi samo kad ima neki problem ili kad prodaje nesto :(
Korisnikov avatar
presvjetli

Oldtajmer:

Postod Zlatko Vujotic » Pon Jan 31, 2011 12:39 am

Vidim,koji bi ti ubacio?Imam mahindru za primjer,postavicu par fotografija.U njoj su i motor i menjac iz fiata 1300.To je uradio bivsi vlasnik kada sam je kupio prije 15 god..Sada bih mozda tu nepravdu ispravio ali sam u nedoumici koji motor staviti.Stari ne bih a novi su puni elektronike.Vidio sam u Parizu na oglasima da je tip ugradio od kangua?Kako je vezao za menjac?
Korisnikov avatar
Zlatko Vujotic

Oldtajmer:

Postod presvjetli » Pon Jan 31, 2011 2:12 pm

Kao sto rekoh ranije, ja bih ubacio originalni Hurricane od 134cid ili 2200ccm(originalni,ne indijski) i vratio originalni menjac T 90 sa tri brzine ili T18 sa 4.
Ako bas hocete drugi motor cuo sam da su stavljali Fordove motore iz Cortine,kazu da pase sraf na sraf na orig menjac i da ne mora medju ploca da se pravi. Mogu vam dati tel. od prijatelja koji je to radio na svojoj Mahindri.Ako se menja i motor i menjac malo je problematicno da se uklopi menjac sa reduktorom i razvodnikom pogona. Naravno sve je to resivo ali original je original. Stavljali su i Wagenove i dizele i benzince i Mecke i sta sve ne a pre neki dan sam isao 80-ak km u neku vukojebinu po snegu i ledu da vidim i eventualno kupim "ratnog" Willysa a nasao sa Mahindru sa ARANOM! U voznom stanju...Bio sam besan pa nisam slikao ali cu zamoliti drugara koji je iz tog mesta da uslika pa cu okaciti slike. U principu sve moze da se uradi i iskombinuje.
Korisnikov avatar
presvjetli

Oldtajmer:

Postod Zlatko Vujotic » Pon Jan 31, 2011 4:24 pm

Hvala,jedan moj poznanik ubacio je i menjac i motor od lade.Kupio novo.Radi!
Korisnikov avatar
Zlatko Vujotic

Oldtajmer:

Postod 0641693240 » Ned Feb 27, 2011 8:02 pm

hvala na odgovorima ali nemam bas stalno vremena trenutno ostaje perkins dizel 1400 a trenutno se radi limarija :wave:
Korisnikov avatar
0641693240

Pridružio se: Uto Jun 01, 2010 6:15 pm
Oldtajmer:

Povratak na Oldtajmeri u vasem gradu