[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4539: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4541: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4542: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4543: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
Oldtajmeri | Forum • Pogledaj temu - opel c

opel c

opel c

Postod Gorgoroth » Pon Dec 12, 2011 4:15 pm

zdravo ljudi...
skoro za 18.ti rodj moji su mi dali neku kintu za kupovinu gitare,prolazio sam kraj jednog otpada i ugledao prelepog opel c coupe...
kostao je 200 e,cim sam usao u njega osecao sam se kao teenager iz americkih filmova 70tih godina...kupio sam ga,ali u tom trenutku nisam razmisljao sta mu fali...
potraban mi je zadnji kos,hauba i jos milion stvari...
moze li neko da mi posalje adresu neke limarske radnje sto pre,jer moji ako saznaju da sam kupio neispravno auto,bice svasta....
hvala unapred...
Korisnikov avatar
Gorgoroth

Pridružio se: Pon Dec 12, 2011 4:06 pm
Oldtajmer:

Re: opel c

Postod Steva » Pon Dec 12, 2011 4:56 pm

čekaj prvo da utvrdimo koji je auto tačno u pitanju, jel rekord c coupe ili kadet c coupe, daj neku sliku... imamo delove i za jedan i za drugi, posebno za rekord ;) može to lako da se dovede u kompletno i ispravno stanje, samo nađi nekog mehaničara koji hoće da radi :thumbup:
Korisnikov avatar
Steva

Pridružio se: Sub Okt 03, 2009 8:45 pm
Oldtajmer:

Postod Junkyard Dog » Uto Dec 13, 2011 5:08 pm

Da, koji Opel C? :-) Daj slike.
U svakom slucaju si dobro postupio. Tako se i kupuje auto.
Korisnikov avatar
Junkyard Dog

Pridružio se: Sre Sep 29, 2010 5:34 pm

Postod pboskovicyu » Sub Apr 21, 2012 4:12 pm

Mora da su roditelji ipak saznali.... ;)
Opel Kadett B2 (1,2N '72)
Opel Kadett B2 Coupe Rallye (1.2S '72)
Opel Kadett C1 Coupe (1.2S '77) x2
Korisnikov avatar
pboskovicyu

Pridružio se: Čet Apr 16, 2009 8:48 pm
Oldtajmer:

Povratak na Oldtajmeri u vasem gradu