[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4539: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4541: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4542: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4543: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
Oldtajmeri | Forum • Pogledaj temu - Fiat 126p savet

Fiat 126p savet

Fiat 126p savet

Postod Supra3.0i-turbo » Pon Mar 28, 2011 5:14 am

Gledajte ovako planiram a uzmem peglicu 650ccm 91 god.. Dobra je sve limarijski itd.. Zanima me koji motor moze u nju ortak govori od yuga45 owaj govori da ne moze itd.. Pa ako iko zna dal moze taj motor tj znam da motor moze ali sta treba da se radi kod menjaca???? Dal ostaje peglicin ili yugov menjac???

Ovaj post sam ti izmenio posto si nov clan, svaki sledeci koji bude sadrzao W umesto V i slicno bice obrisan.
Korisnikov avatar
Supra3.0i-turbo

Pridružio se: Pon Mar 28, 2011 5:05 am
Oldtajmer:

Re: Fiat 126p sawet

Postod Van » Pon Mar 28, 2011 10:12 am

Jugov motor može na fićin menjač , ne peglicin ne može . Fićin menjač je malo krupniji od peglicinog i ne znam da li će stati ili mora da se seče karoserija .
550 kg sa 45 ks ide kao kao jugo sa nekih 75 ks , nista spektakularno

Inače ta zamena slova v sa W je toliko glupa , probaj da pišeš ćirilicom kako se i piše srpski jezik pa vidi kako glupo to izgleda kada napišeš "ЈУГОВВ"
Korisnikov avatar
Van

Pridružio se: Pet Jun 18, 2010 5:13 pm

Re: Fiat 126p savet

Postod Supra3.0i-turbo » Uto Mar 29, 2011 7:56 pm

Vazi necu vise... :D... A moze li da se stavi i yugov menjac?? Ili mora da se sece?
Korisnikov avatar
Supra3.0i-turbo

Pridružio se: Pon Mar 28, 2011 5:05 am
Oldtajmer:

Postod Darjan » Uto Mar 29, 2011 10:34 pm

jedan moj prijatelj ubacuje 1.2 16v fire motor u peglu, imaš cili projekt na bobosport forumu... :thumbup:
"Wheel gap is like a pussy... The more fingers you get in, the worse it is..."
Korisnikov avatar
Darjan

Pridružio se: Pon Feb 08, 2010 6:07 pm
Oldtajmer:

Postod Van » Sre Mar 30, 2011 12:21 am

Hoces slike ubacenog motora od jamahe R1 ? Ali taj auto smao lici na beglicu ,ali u sustini to vise nije .
Ako pitas da li moze jugov menjac , onda na ynas elementarne stvari kako je postavljene motor u jugu i kako je postavljen motor u peglici ( poprecno i poduzno) . Mislim , mozes da napravis ceo auto od pocetak i da na to nabacis karoseriju od peglice .
Na google kucaj BEC fiat 126 .
Korisnikov avatar
Van

Pridružio se: Pet Jun 18, 2010 5:13 pm

Povratak na Fiat