[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4539: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4541: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4542: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4543: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
Oldtajmeri | Forum • Pogledaj temu - FIAT 500C TOPOLINO

FIAT 500C TOPOLINO

FIAT 500C TOPOLINO

Postod suzi » Sub Jul 16, 2011 10:48 am

Pozdrav svima.
Posto vidim da ni kod nas oldtajmeri ne zaostaju imam jedno pitanje za vas.
Da li neko moze da mi kaze gde kod nas mogu da nadjem FIAT 500C TOPOLINO?
Trazim ga odavno.
Prvi put kad sam videla taj auto odmah sam se zaljubila u njega.
Nisam tako iskusna kao vi ali sam poznavalac mehanike i volim te stvari.
To mi dodje kao hobi. :D :D
Ako neko nesto zna neka se javi.
Korisnikov avatar
suzi

Pridružio se: Sub Jul 16, 2011 10:41 am

Re: FIAT 500C TOPOLINO

Postod vizant » Sub Jul 16, 2011 1:00 pm

http://www.blocket.se/jamtland/FIAT_500 ... w=3&last=1

eto nasao sam ti auto je u svedskoj i prilichno kompletno izgleda ali mu treba restauracija naravno verujem da je cena ok ako si ozbiljna i imas vreme (lovu) pozvacemo i videti sta moze da se uradi ovakvi autoobili mogu legalno da se uvezu u srbiju i to cabriolet taman za zensko :) jos ako oce alpinac da ti uradi limariju, pun hitac.

Eto trazi izmedju 1000 i 1500 evra ali kaze da su vec zvali 5 i ko prvi njemu devojka naravno inach je 500 km od shtm.. nije bas blizu ako imas nekog ko moze da ti zavrsi extra je
Korisnikov avatar
vizant

Pridružio se: Sre Sep 23, 2009 9:16 pm
Oldtajmer:

Re: FIAT 500C TOPOLINO

Postod VladanD » Ned Jul 24, 2011 6:51 pm

Pozdrav .

Evo jednog u halo oglasima vec dve nedelje za redom za 700 eura i kaze covek da je motor dobar .
Znam da postoji jedan u Smederevu i znam da mu je limarija sredjena ali neznam dali je na prodaju .
Korisnikov avatar
VladanD

Pridružio se: Sre Jun 29, 2011 3:29 pm
Oldtajmer:

Povratak na Fiat