[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4539: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4541: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4542: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4543: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
Oldtajmeri | Forum • Pogledaj temu - AK 400

AK 400

AK 400

Postod nenadmillecento » Sre Apr 16, 2014 1:51 pm

VLASNIK SAM FIATA MILLECENTA 1960 ALI NAJVEĆA MI JE ŽELJA SPAČEK FURGON POGLEDAO SAM DVA KOMADA ALI NISAM MOGAO DA PRELOMIM DA GA UZMEM, BIO BIH VAM VEOMA ZAHVALAN AKO ZNATE DA IMA NEGDE NEKI DA STOJI, STANJE MI NIJE PRESUDNO POŠTO BIH VOLEO DA GA SEDIM KOMPLETNO...
Korisnikov avatar
nenadmillecento

Pridružio se: Sre Apr 16, 2014 1:39 pm
Oldtajmer:

Povratak na Citroen