[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4539: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4541: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4542: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4543: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
Oldtajmeri | Forum • Pogledaj temu - Oldsmobile 98 Regency 1977.g

Oldsmobile 98 Regency 1977.g

Oldsmobile 98 Regency 1977.g

Postod Borislav » Pon Jun 16, 2014 12:31 am

Evo pre desetak dana sam počeo da radim na Oldsu pa da to opišem i pokažem. Inače radi se o autu koji je već bio predstavljen na forumu ali je predhodni vlasnik odustao od projekta. Kasnije kada budu slike biće vam jasno i zbog čega.
Auto je u jako lošem stanju što se tiče limarije. Truli stubovi, krov, pod, donji delovi vrata ali uradiće se. Za ovih par dana sam uradio prednja krila i počeo haubu. Računam da će i ona biti povarena za dan-dva.
Šoferku sam skinuo i spremio na sigurno. Zadnje staklo nisam dirao još pošto sam po obliku stakla morao da napravim poprečni lim što ide između stakla i zadnje haube. Taj deo sam, nažalost, zaboravio da slikam kako je izgledao pre.
Toliko za sada, slike ću pokušati sutra da postavim.
Korisnikov avatar
Borislav

Pridružio se: Pon Mar 08, 2010 12:38 am
Oldtajmer:

Povratak na Automobili članova