Prodavnice

Prodavnice

Postod Superbird » Sre Nov 17, 2010 4:57 pm

//Nazivi, adrese i telefoni prodavnica
I'll face it with a grin, I'm never giving in
Korisnikov avatar
Superbird
Site Admin

Pridružio se: Uto Apr 07, 2009 1:47 pm
Oldtajmer: Audi 100 Typ 43

Re: Prodavnice

Postod Pera Fitilj » Pet Nov 19, 2010 3:27 pm

Hansecars.de pa na prvoj strani Amalgan
Korisnikov avatar
Pera Fitilj

Pridružio se: Pon Apr 05, 2010 10:19 pm

Postod Pera Fitilj » Ned Nov 21, 2010 10:01 am

Izašlo od Burago 5 komada u paketu za 7€ street fire ,metal i plastika 1:43.veličine.
Korisnikov avatar
Pera Fitilj

Postod Obelix » Pon Nov 22, 2010 3:59 pm

Beograd/Dorcol/Despota Stefana/Preko puta crkve, knjizara (gift shop).

Slika
Korisnikov avatar
Obelix

Pridružio se: Pon Apr 05, 2010 9:20 pm
Oldtajmer: AIR MAX (90)

Postod b12cky » Sub Nov 27, 2010 5:55 pm

Nije kod nas, naravno, ali je ipak prodavnica.
Slika
Slika
Korisnikov avatar
b12cky

Pridružio se: Pon Apr 13, 2009 10:19 pm

Postod Obelix » Ned Nov 28, 2010 1:31 am

Ehhhhhh, da mi je da udjem u jednu takvu...
Korisnikov avatar
Obelix

Postod minika » Ned Nov 28, 2010 8:12 pm

Ma daaaajjjj, bas je bezveze to da udjes u jednu radnju ili dve i da nadjes sve o cemu si sanjao na jednom mestu. Ovako je interesantnije, malo se setas po pumpama, pa onda po knjizarama, ili Turbo Limac ili Rodic ili Mercator ili....... i onda kad nadjes nesto je priblizno onome sto bi ti hteo, cena je duplo veca nego u Engleskoj ili Nemackoj, tako da imas para samo kupis 1/3257 model. Tako.
Ziveo cika PERA!!!! :?: :crazy:
Korisnikov avatar
minika

Pridružio se: Čet Okt 21, 2010 4:18 pm
Oldtajmer: Mini Cooper 1991.g.

Postod Pera Fitilj » Sre Dec 01, 2010 8:46 pm

Da nebi pisao posebno neću biti na netu do 20.12. zbog smrtnog slučaja u familiji.Svi modeli koje sam naručio liferovaču posle 20.Pozdrav
Korisnikov avatar
Pera Fitilj

Postod gizmo » Čet Dec 02, 2010 7:56 am

Obelix je napisao:Beograd/Dorcol/Despota Stefana/Preko puta crkve, knjizara (gift shop).

Slika

Ovi Commodorci su mi prva liga, samo nevidim dobro koja je to cijena?
Korisnikov avatar
gizmo

Pridružio se: Pon Maj 17, 2010 8:45 pm
Oldtajmer: OPEL Vectra C, 2005, metalik crna 5 vrata

Postod gizmo » Čet Dec 02, 2010 8:36 am

Ova trgovina se nalazi u Berlinu i u njoj ima sve, ama baš sve

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Korisnikov avatar
gizmo

Pridružio se: Pon Maj 17, 2010 8:45 pm
Oldtajmer: OPEL Vectra C, 2005, metalik crna 5 vrata

Postod JekicVW » Čet Dec 02, 2010 11:00 am

gizmo je napisao:
Obelix je napisao:Beograd/Dorcol/Despota Stefana/Preko puta crkve, knjizara (gift shop).

Slika

Ovi Commodorci su mi prva liga, samo nevidim dobro koja je to cijena?

Cena je 4900 dinara !
Korisnikov avatar
JekicVW

Pridružio se: Pon Apr 05, 2010 8:36 pm

Postod Meda » Čet Dec 02, 2010 12:45 pm

Ja sam ga u DexyCo-u platio 3900, ali mislim da ih nema vise.
Korisnikov avatar
Meda

Pridružio se: Sre Feb 10, 2010 1:23 pm

Postod nebojsaR4 » Ned Dec 26, 2010 1:01 am

dali bi preporucili neku prodavnicu u becu ili budimpesti?
Korisnikov avatar
nebojsaR4

Pridružio se: Pon Nov 09, 2009 5:58 pm
Oldtajmer: BMW 2002 (1968)

Postod . . . » Ned Dec 26, 2010 1:52 am

U Becu ne znam nijednu (nikad nisam bio tamo) ali za Budimpestu znam nekoliko. U West Ham (trzni centar kod Nygati zeleznicke stanice) imas nekoliko prodavnica igracaka medjutim tamo nema nista posebno. Najzanimljivije mesto je svakako Ho-Ki modell, http://www.hokimodell.hu/, oni ti se nalaze u Erzsébet krt. 51.(pesta), to ti je jedan blok prema jugu od Oktogona sa leve strane - preko puta pice hut koja je sa desne strane. Pogledaj sajt za cene. U Duna Plazi (Plavi metro prema severu i stanica Gyöngyösi utca / Váci út) na prvom spratu sa severne strane. U pitanju je prodavnica igracaka Lego i trebalo bi da imaju AA i sl. Po poslednjem saznanju od prosle nedelje imaju Skode i jos neke cararame ali nemaju Ficu :) Iza Keletija imas jedan veliki trzni centar, Arena Plaza, i tamo ima prodavnica igracaka ali ne secam sam se da sam video neku vecu kolicini modela - samo se secam jedne cararamine Scanie za 1800 forinti i to je to. Ako ides do kraja sa Crvenim Metroom imas jos jedan trzni centar (preko puta Ikeje) i tamo nemas nista. Dzabe gubis vreme. Sa Plavim Metroom kad ides prema jugu natrcaces na Lurdi Haz i tu ima isto jedna prodavnica bas za modele da li je jos uvek otvorena ne znam poslednji put sam bio u njoj 2008-e, nije imala bas neku ponudu ali dalo se naci Siku i Cararamini kamioni i jos tako za vozove kojekakve dzidzabidze. U Pesti ima jos jedna prodavnica (koja bi ti trbala biti prva stanica) ali ja ne znam gde je :( Znam po osecaju da je ubodem (uz malo setanja). . . Kad ides autoputem i kad prodjes pored velikog teska samo produzis pravo i na kraju ces da izbijes kod autobuske stanice a pre toga ces da prodjes pored nekih zutih hala sa leve strane i sa desne ce da im budu neki putari ili tako nesto. I to je lokacija. U nekoj od tih zutih hala se nalazi prodavnica igracaka i tu imas modele autica i makete kamiona. Jako velik ducan. Ako imas vremena malo se motaj u toj oblasti jer ce ti se isplatiti ako ga nadjes i vidi da bude radni dan - koliko znam vikendom ne rade. Ja cu probati jos da izbunarim adresu pa cu ti javiti. I to je sto se tice Peste.
U Budimu (uzmes tramvaj 4 ili 6 sve ti je jedno jer oba imaju istu trasu tamo gde ides) imas trzni centar Mamut i tamo ima jedna prodavnica igracaka i imaju dosta maketa za sklapanje ako te to zanima. A modele auta, koliko me secanje sluzi, bas i nemaju.

A ako kojim slucajem ides kroz Segedin, koliko me secanje sluzi, tamo ima neki trzni centar i u njemu se nalazi prodavnica igracaka i imaju bas svasta unutra i trebalo bi da imaju i neke modele, ja sam zadnji put bio tamo pre neke tri i po godine i cinilo se OK, pa ako hoces videcu da pitam bivsu gde je pa da i tamo svratis :)
Korisnikov avatar
. . .

Pridružio se: Pon Apr 05, 2010 9:21 pm

Postod vivanbgd » Ned Dec 26, 2010 11:29 am

Ugao ulice Strobelgasse i Stephansplatz, izlog izgleda kao oprodavnica igracaka, al na spratu :shock: :shock: :shock: :shock: .......Prodavnica ima jako veliki izbor ali je skupa po prilicno , sto je i normalno sobzirom da je u prvom krugu grada....

A u Budimpesti sam bio u prodavnici u ulici Victor Hugo 24/b .............nije skupa prodavnica, kao na netu su cene a ima lep izbor....
Korisnikov avatar
vivanbgd

Pridružio se: Uto Sep 14, 2010 12:09 am

Postod nebojsaR4 » Ned Dec 26, 2010 1:45 pm

"..." i "vivianbgd" ,hvala puno na iscprnom izvestaju!

za budimpestu znam na erzebetu ona mala prodavncica, ceka me jedan zuti r4 tamo ove zime, a za ostalo cu se snaci posto se necu puno zadrzavati, vise cu da blejim po austriji.
Korisnikov avatar
nebojsaR4

Postod hogar65 » Pon Dec 27, 2010 1:27 pm

U Becu imas lepo snabdevenu prodavnicu na Svedenplacu (Schwedenplatz). Prodavnica je na jednom cosku, par izloga gleda na trg, a ulaz i jos par izloga je iz bocne ulice. U Mariahilferstrasse je knjizara koja na spratu ima veliki izbor modela, pogotovo u HO razmeri, ali se moze naci i ponesto i za sve ostale kolekcionare. Ako te interesuju porsche-ovi modeli, u outletu u Parndorfu imas porsche design prodavnicu u kojoj sam minichamsove modele (1:43) placao i po 10-ak evra (obicno su 20-25, a puna cena im je oko 40-45).
Sto se tice Budimpeste, uglavnom ti je sve receno, s tim da u poslednjih par godina osim u HO-KI prodavnici nisam nista posebno nasao. U Areni nemas bukvalno nista, tako da ako ne trazis nesto drugo, slobodno je obidji.
Srecan put i dobar provod...
Korisnikov avatar
hogar65

Pridružio se: Pet Avg 20, 2010 12:16 pm

Postod nebojsaR4 » Pon Dec 27, 2010 1:48 pm

hvala hogar65 :) ...

javljam se posle s, nadam se, dopunjenom koljekcijom :)
Korisnikov avatar
nebojsaR4

Postod vaskrsije » Pet Jan 14, 2011 2:36 pm

nebojsaR4 je napisao:dali bi preporucili neku prodavnicu u becu ili budimpesti?

Hm, tek sad videl ako nije kasno evo par prodavnica za Bec, zivim tu, pa ako ti treba drustvo ja sam uvek voljan da prosetam i naparim oci

Na prvom mestu je Helford Jersey u 1. kvartu, oni imaju pre svega kvalitet ( AA, HW, Kyosho, Minichamps, Revell, CMC, Schuco,...
Imas na Mariahilfestrße Müller oni imaju Welly, Revell, Burago, Maisto, pa u istoj ulici trzni centar Gerngross tu imas na zadnjem spratu prodavnicu igracaka pa izmedju ostalog i makete, opet klasika, Burago, Welly,...
U Thaliastraße u 16. kvartu imas veliku prodavnicu igracaka a odvojeno odeljenje im je za modelare ( automobili, RC vozila, vozovi, brodovi,...)
U prodavnci igracaka Heinz imas takodje klasican izbor, a imas ih 20ak u Becu, u Googlu imas i adrese
Ogromna prodavnica igracaka u velikom trznom centu Shoping City Toys R Us, imaju opet pretezno Maisto, Revel,...
Ako sam bio od pomoci super.
Korisnikov avatar
vaskrsije

Pridružio se: Pet Jan 14, 2011 2:03 pm

Postod netmarko » Čet Feb 03, 2011 11:06 pm

Slika

Skoro sam ih video i u Delta City-u dole u prizemlju,a ovoj kolekciji dodao bi i Opel Manta 400 u beloj i sivoj boji...super model za prave opelaše...
Korisnikov avatar
netmarko

Pridružio se: Uto Feb 01, 2011 12:07 am
Oldtajmer: Fiat X1/9 five speed
Mini Cooper Brooklands

Postod gotti88 » Pet Feb 04, 2011 6:47 pm

Možda će nekome biti od koristi informacija da u prodavnici Maza na Banjici ima MAISTO 1/18 modela i to:
Audi RS4 žut
Lamborghini Gallardo Superleggera siv
Lamborghini Gallardo Spyder srebrn
Porsche Cayenne Turbo Exclusive srebrn
Chrysler 300C srebrn
Bugatti Dauer EB110 plav
BMW M5 srebrn
Range Rover Sport crven

,a u Ustaničkoj u jednoj knjižari ima:
Porsche Cayman S crn
Mercedes SLK zelen
Nissan Nismo 350Z srebrn
Jeep Grand Cherokee zelen
Jeep Wrangler Rubicon crven
Korisnikov avatar
gotti88

Pridružio se: Ned Maj 30, 2010 2:36 pm

Postod darko.b » Uto Mar 01, 2011 10:22 pm

cao ...da li ima neko prodaje herpa kamione?
Korisnikov avatar
darko.b

Pridružio se: Sub Nov 07, 2009 12:50 pm

International hobby / EOL u Parizu

Postod Obelix » Sub Maj 28, 2011 3:07 pm

Cene paprene, al vrhunski uzitak razgledati sve to..... Slika

SlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlika
Korisnikov avatar
Obelix

Postod Pera Fitilj » Čet Jun 02, 2011 4:33 pm

Pozdrav jesi li se snasao.
Korisnikov avatar
Pera Fitilj

Sledeća

Povratak na Automobili u razmeri