[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4539: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4541: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4542: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4543: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
Oldtajmeri | Forum • Pogledaj temu - Nemacka - Frankfurt, 1. Automechanica Rallye

Nemacka - Frankfurt, 1. Automechanica Rallye

Nemacka - Frankfurt, 1. Automechanica Rallye

Postod TRIO_driver » Ned Sep 19, 2010 9:32 pm

Sad sam se vratio sa poslovnog puta iz Nemacke, u pitanju je sajam pratece autoindustrije u Frankfurtu, i kao jednu od posebnosti, ove godine je bio prvi Automechanica rallye, gde su bili izlozeni oldtajmeri..

Treba li reci da ima brdo egzotika, te da su svi modeli u apsolutno savrsenom stanju...

Slike govore vise od reci, uzivajte...

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

Za Hemija:

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

Prelep Jag:

Slika
Slika
Slika

Idemo dalje:

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

Malo za moju dusu:

Slika
Slika
Slika
Slika

Ostale slike mozete videti ovde:

http://s180.photobucket.com/albums/x61/ ... ca%202010/
Slika
Korisnikov avatar
TRIO_driver

Pridružio se: Ned Feb 14, 2010 7:45 pm
Oldtajmer:

Re: Nemacka - Frankfurt, 1. Automechanica Rallye

Postod American_V8 » Ned Sep 19, 2010 9:42 pm

XJS, Mustanzi, De Loreani, C3 i naravno Cadillac :shock:
aj zdra'o :crazy: :shock:
Korisnikov avatar
American_V8

Pridružio se: Čet Apr 22, 2010 4:49 pm

Postod HEMI 426 » Ned Sep 19, 2010 9:52 pm

@ Trio

Gledao sam ti slike na photobucketu i nasao sam ovu :

Slika

Sad mi je jasno zasto svi kazu da je S800 do yaya auto.... :lol: :lol: :lol:
Slika
Korisnikov avatar
HEMI 426

Pridružio se: Uto Apr 07, 2009 11:38 pm

Postod TRIO_driver » Ned Sep 19, 2010 10:10 pm

Hahah, o, da, nazalost, ja odavno to znam, ima u HR jedna S800, u kojoj sam vec i sedeo i sve, meni bi bila nekretnina, ja zelim sexy japan made oldie koji mogu da vozim, tako da, izuzimajuci Skyline GTR koji nemam para kao ni za Mazdu 110 Cosmo, jedini i sledeci moj oldtimer bice Datsun 240Z... :)
Slika
Korisnikov avatar
TRIO_driver

Oldtajmer:

Postod Borislav » Ned Sep 19, 2010 10:16 pm

Kao klinac kad stoji pored Moskvica na pedale. :)
Korisnikov avatar
Borislav

Pridružio se: Pon Mar 08, 2010 12:38 am
Oldtajmer:

Postod Kiki » Sub Sep 25, 2010 8:05 pm

Sad si konacno ukapirao zasto su oldtajmeri klasa za onaj tuning styling sto si se lozio ;)
Korisnikov avatar
Kiki

Pridružio se: Pon Apr 13, 2009 3:05 pm

Postod TRIO_driver » Ned Sep 26, 2010 4:18 pm

Nisam ja oldtimeras only, ja imam sirok spektar interesovanja, bitno je automobili i da je Made in Japan.. :)

Moj auto je promo vozilo, i zato radi posao, u Srbiji nazalost to pali, no imacu i ja sleepera, ne se brinete.. :lol:
Slika
Korisnikov avatar
TRIO_driver

Oldtajmer:

Postod Superbird » Ned Sep 26, 2010 7:00 pm

Ne znam da li ti je neko rekao, ali tvoj auto nije Made in Japan :crazy:
I'll face it with a grin, I'm never giving in
Korisnikov avatar
Superbird
Site Admin

Pridružio se: Uto Apr 07, 2009 1:47 pm
Oldtajmer:

Postod TRIO_driver » Ned Sep 26, 2010 7:20 pm

Nisi skontao. To sto ja vozim trenutno Hyundai, za koji naravno znam da je Made in Korea, a ne Japan, ne znaci da u buducnosti necu voziti japanca...(doduse, vec ih imam i imali smo ih). To je posledica sto u zemlji Srbiji ne mozes naplatiti dugove, a ovlasceni servisi Hyundai su mi jedni od najvecih kupaca, ali i duznika. Iz tog razloga imam i Santa Fe, kao i kombi H1 do nedavno...

A koreanska auto industrija je pocela kao kopija japanske, i dalje im je arhitektura gradnje delova ista, iako su sada nezavisni..
Slika
Korisnikov avatar
TRIO_driver

Oldtajmer:

Povratak na Oldtajmeri u vasem gradu